Career Overview

Kariyer

Generation BSH

Tomorrow is our Home - Video Play video


Generation BSH kariyerine ilk adımını atmanı sağlayan kariyer verimliği buluşmasıdır. Her yıl Nisan-Mayıs aylarında, bir gece konaklamalı olarak gerçekleşen bu buluşma sana BSH’yi tanıma fırsatı sunar. Vaka analizleri, şirket sunumları, bölüm tanıtımları, macera oyunları, yeni arkadaşlıklar ve daha fazlası için sen de başvur ve aramıza katıl!

BSH'de doğru işi bulacaksınız

Dünyanın önde gelen ev aletleri üreticisi olarak amacımız müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır. Ayrıca BSH ailesi olarak birincil hedeflerimiz güvenilirlik ve sürekliliktir. Bu hedefler doğrultusunda çalışanlarımız kendini sürekli iyileştirmeye ve geliştirmeye çalışır.

BSH, tek bir çatı altında benzersiz markalarla birlikte tüm dünyadan istisnai insanlardan oluşan küresel bir ağ sağlar. Bu sebeple BSH sizlerin de fark yaratmasını sağlayacak benzersiz iş olanakları sunar.

Şansı beraber yakalayalım

Dijital devrim, sektörümüz için katma değerli tedarik zincirinin tamamını etkileyen büyük zorluklar ortaya koyuyor. Bu zorlukları karşılamaya hazırız. Tüm gayretimizi sadece bu devrime eşlik etmek için kullanmıyoruz, aynı zamanda bu devrimi aktif biçimde şekillendiriyoruz. Siz de geleceği şekillendirmek için ekibimize katılın!

Misyonumuz ve değerlerimiz

BSH bugün başarılı ve gelecekte de böyle kalmayı planlıyor. Bu başarıyı garantilemek için müşterilerle ve ortaklarla dış ilişkilerini doğru yönlendirmeyi ve çalışanlarla açık bir iletişim kurmayı hedefliyor. Bu bağlamda, BSH'nin hedefleri ve değerleri kurumsal ilkeleri içerisinde belirlenmiştir. Bunlar, Vizyon ve Misyon ile bağlantılı olarak BSH kültürünü ve şirketin kendisini nasıl algıladığını tanımlamaktadır. Dünya genelindeki her çalışan için rehberlik ve motivasyon da sağlamaktadır.

Tomorrow is our Home - Video Play video

Media cart Bizimle iletişime geçin Yukarı çıkın