Career Overview

AR-GE

BSH’de Ar-Ge ve İnovasyon

BSH, Avrupa’nın en büyük Beyaz Ev Aletleri üreticisi. Türkiye’de en fazla yatırım yapan, Türkiye’de teknoloji ve patent geliştiren dünya devi...

Her gün üç patentli yenilik geliştiren BSH, Türkiye’de Çerkezköy‘deki 5 fabrikasında ve Ar-Ge / İnovasyon Üssünde Bosch, Siemens, Gaggenau, Profilo, Thermador (yalnızca Amerika’ için) markalarıyla buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık makinesi üretiyor , tüm dünyaya satıyor.

Türkiye’ye ilave yatırım atağı!

Bugüne kadar Türkiye’de 1 milyar Euro yatırım gerçekleştiren BSH Grubu için Türkiye büyüyen nüfusu, lojistik ve pazar açısından öncelikli jeopolitik konumuyla çok önemli bir yere sahip.

Tüm bu nedenlerle BSH Grubu Türkiye’ye Çerkezköy Üretim Tesislerinin inovasyon ve Ar-Ge üssü olarak gelişimi için geçtiğimiz yıl 200 milyon Euro ilave yatırım kararı aldı.

BSH Made in Turkey

Tüm bu çabaların sonucu olarak yurt dışındaki tüketiciler nezdinde "Made in Turkey etiketinin bir tercih nedeni olmaya başladığını görüyor, ‘’en tercih edilen’’ marka haline gelmek için ‘’Tek Yol Ar-Ge ve İnovasyon’’ mottosuyla ilerliyoruz.

Yaşamak için teknoloji diyor, işini, ürünlerini en çok seven, en mutlu, en huzurlu, insanlarla dolu bir dünya için çabalıyoruz

En yetenekli insanları bünyemize kazandırmak, çalışanlarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimizle uluslararası dev bir aile olmanın sağladığı olanaklarla, güvenle çalışıyoruz.

Media cart Bizimle iletişime geçin Yukarı çıkın