image
Mustafa Çelenk
Siemens Bayi Satış Yönetmeni
  • Toplam Makale
    3
  • Toplam Okunma Sayısı
    10896
  • Toplam Yapılan Yorum
    9
Neden Blog yazıyor?
İnovasyon, teknoloji ve dijitalleşme alanlarıyla ilgileniyor, güncel teknolojik gelişmelerin endüstri ile olan ilişkisini takip ediyorum. Dünyamızı güzelleştirecek yegane mottonun ‘’karşılıksız paylaşma‘’ olduğu inancıyla, proje stajyerliğimden bu yana BSH Kurumsal Blogda yazıyorum, çünkü “söz uçar, yazı kalır”…
Biyografi
1992 yılında Adana’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi de Adana’da tamamladım. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünde öğrenciyken 2015 yılında Generation BSH Programı sayesinde BSH Ailesine katıldım. Mezuniyetimin ardından, İstanbul’a yerleştim ve 2021 Ocak ayına kadar Siemens Bayi Satış Yönetmeni olarak görev aldım. 2021 İtibariyle ise Siemens markamızda Strateji ve Gelişim Yönetimi Departmanında Kategori Satış Geliştirme Uzmanı olarak kariyerime devam ediyorum.

Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde MBA programında yüksek lisans programında; ‘’ Beyaz Eşya Sektöründe OmniChannel Uygulamaları ‘’üzerine tez aşamasındayım. Basketbol oynamayı ve izlemeyi, koşmayı, yemek yapmayı çok seviyorum ayrıca düzenli olarak teknoloji, inovasyon ve global ekonomi konulu yazıları takip ediyorum.

E-Mail : mustafa.celenk@bshg.com
Facebook : facebook.com/mustafacelenkk
Twitter : twitter.com/mustafacelenkk
Linkedin : tr.linkedin.com/in/celenkmustafa
Media cart Bizimle iletişime geçin Yukarı çıkın