image
Mustafa Onay
PACT Coordinator
  • Toplam Makale
    9
  • Toplam Okunma Sayısı
    29649
  • Toplam Yapılan Yorum
    3
Neden Blog yazıyor?
Söz uçar yazı kalır diye boşuna dememişler, biz tarihe notumuzu düşelim, elbet günü gelince bunlar birer belge olarak gözümüzün önünde duracaktır…
Biyografi

1986 yılında Kırıkkale’de dünyaya geldi. Lise sona kadar Tekirdağ’da okuduktan sonra 2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde lisansını tamamladı. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesinde Makina Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı. 

2011 yılında eğitimini tamamlayıncaya kadar arada hem askerliğini yaptı hem de bir yıl kadar bir firmada ilk mühendislik deneyimini yaşadı. 2012 yılı ocak ayında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Makina Mühendisliği doktorasına ve yansıra ikinci iş deneyimine başladı.

2011 Temmuz-2012 Ocak arasında hayali olan ancak henüz basılmayan kitabını yazdı.

2012 yılı Ağustos ayında BSH ailesinde Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi bölümüne yarı zamanlı doktora öğrencisi olarak katıldı.

2014 Mart ayından beri sürdürdüğü FRFI Ratio Mühendisliği görevini 2016 Haziran başı itibariyle bırakıp, Soğutucu Geliştirme Merkezinde Ürün Mimarisi Koordinatörü olarak çalışmaya başladı.

Ocak 2019 itibariyle Ürün Mimarisi Uzmanı olarak BSH hayatını sürdürmekte.

Blog: http://iskenderindunyasi.blogspot.com.tr/
Facebook : https://www.facebook.com/mustafa.onay.92
Instagram : https://www.instagram.com/mustafonay/
Linkedin : https://tr.linkedin.com/in/mustafa-onay-7760a659

Media cart Bizimle iletişime geçin Yukarı çıkın