| Şifremi Unuttum
BSH Türkiye'nin resmi blog sayfasına hoşgeldiniz
Merve Sena Doğan
Service Sistemleri Proje Uzmanı 
1
Toplam Okunma Sayısı
5413
Toplam Yapılan Yorum
2
 
Blogger Bilgileri
Neden Blog yazıyor?
Okumayı seven her insanda biraz da yazma hevesi olurmuş. Yıllar içinde ben bu hevesimi internetteki çeşitli forumlar ve sözlüklerde giderdim.  Simdi BSH Türkiye Kurumsal Blogger’ı olarak en büyük hedefim daha fazla insanla ulaşmak, iletişim halinde olmak, gelen yorumlar ile beraber etkileşim sağlamanın en güzel hali olan bildiklerinin üzerine yeni şeyler katmak. Umarım yazdıklarımla ilham verir, gelen yorumlarla kendimi daha da geliştirebilirim.


Biyografi
1982, Mayıs İstanbul doğumluyum. Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik okurken bir yıl Linz Johannes Kepler Üniversitesinde Erasmus öğrencisi olma şansını yakaladım. Avusturya’dayken AIESEC öğrenci organizasyonu ile tanıştım. Tam 2 sene boyunca AIESEC’in bütün departmanlarında görev aldım. Meksika’da Culiacán şehri üniversitesinde yeni bir AIESEC Ofisi kurmak bunlardan en ilginç olanıydı. Üniversiteden mezun olduktan sonra bir yıl Almanya’nın Bonn şehrindeki Deutsch Post’ta Management Trainee olarak çalıştım. Döndükten sonra BSH Türkiye de Global Servis Projeleri departmanında göreve başladım. Su an SAP CRM tabanlı SPICE Projesinde Uzman olarak çalışmaya devam ediyorum. Bos zamanlarımda yönetmen ve oyuncularını davet edip izleyicileri ile buluşturduğum Türk filmleri zirvesi yapıyorum. Şimdiye kadar yaklaşık 40’ı aşkın organizasyon düzenledim. Bu sayede bir sürü film seyredip, yönetmen ve oyuncuyla tanışma fırsatı buldum ve birçok değişik hayatlar tanıdım. Öğrenmeye doyamadığım için 2011 senesinde Maltepe Üniversitesinde İngilizce MBA yaptım. 2013 senesinde de Proje Yönetimi konusunda uluslararası tanınırlığı olan Project Management Institute’den PMP sertifikası aldım. 2015 yılında oğlum dünyaya geldi. Ve artık onun sayesinde her gün yeni şeyler öğreniyorum.

E-Mail: merve-sena.dogan@bshg.com

ABONE OL RSS RSS E-Posta E-POSTA
BLOGERLARIMIZ (Alfabetik sıra)
İSTATİSTİK
2035 gündür yayında olan
BSH Blog'da
41 BSH Blogger'ı
114 makale yazdı,
6.308.430
kez okundu,
249 yorum aldı
Son Makaleler
09.05.2018 Geleceğe Hazırlık
05.01.2018 Elveda geçen sene, mer ...
05.01.2018 Camı açın ve derin der ...
04.01.2018 Meğer hala ne çok doğr ...
Son Yorumlar
Merhaba Sous vide poşetlerine ve vakumlama makinesine nereden ulasabiliriz
İnsan ne kadar pozitif düşünürde hayattan da o kadar tat alır bu her konuda böyle yürür düşüncelerinizi bizimle payl ...
Etiketler
Sürdürülebilirlik
İnovasyon
Kariyer
Bosch
A+++
Enerji verimliliği
Gaggenau
Gelecek
Çerkezköy
Teknoloji
Norbert Klein
Profilo
Siemens
İnsan Kaynakları
Generation BSH
BSH
İletişim
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51 34771 Ümraniye, İstanbul – Türkiye
 
Telefon : +90 (216) 528 90 00
Fax :    +90 (216) 528 99 99
E-Mail :kurumsal.iletisim@bshg.com
Internet : https://www.bsh-group.com.tr
yüklenme süresi : sn.