| Şifremi Unuttum
BSH Türkiye'nin resmi blog sayfasına hoşgeldiniz
Hayatın içinden
 
0 YORUM
903 OKUNMA
Hayatı kolaylaştırmanın yolları…
10.01.2019
Çocukken gazetelerin bulmaca sayfalarındaki “iki resim arasındaki 7 farkı bulun” kısmını heyecan içerisinde tamamlardım. Bu sefer benzerlik aradım ve…


Çocukken gazetelerin bulmaca sayfalarındaki “iki resim arasındaki 7 farkı bulun” kısmını heyecan içerisinde tamamlardım.

Hatta bazen bu tarz bulmacaları biz de elimizden geldiği kadar yapmaya çalışırdık. (O zamanlar teknolojinin ne kadar imkân verdiğini düşünün :) )

Şimdi benden sizlere farklı bir soru; Yukarıdaki iki fotoğraf arasındaki 7 benzerliği bulabilir misiniz? Yalnız şöyle bir nüans var, bu sefer bulmacayı hazırlayan da 7 tane benzerlik bulamadı :)

Yıllardır evlerine misafir olduğumuz müşterilerimizin kapısını bu sefer “Buzdolabında ne olduğunu telefondan göreyim”, bir diğer adıyla “Son dilimi kimselere kaptırmam” teknolojisi ile misafir oluyoruz. Teknolojinin detaylarına buradan erişebilmeniz mümkün;

Bu teknoloji ile beraber artık şunları yapabilirsiniz:

- Dilediğiniz yerden, akıllı telefonunuzdaki Home Connect uygulaması vasıtasıyla buzdolabınızın içerisindekilere göz atabilirsiniz.

- Gıda tanıma teknolojisi soğutucu bölmesindeki 60’a yakın gıdayı tanıyabilir, sizlere taze saklama önerileri, gıdaların besin değerleri gibi bilgiler sağlar.

- Home Connect ile soğutucu ve dondurucu bölmesindeki sıcaklık ayarlarını uzaktan gerçekleştirebilirsiniz.

- Uzaktan tespit özelliği ile herhangi bir sorun veya arıza durumunda teknisyenlerimiz cihazınıza uzaktan bağlanarak sizlere çözümler sunabilir.

Home Connect Kameralı Buzdolabı ile odağında müşteri olan yaklaşımlarımızla dijitalleşen dünyanın en önemli gereksinimlerinden birisi olan “Connectivity / Bağlanabilirlik”’i müşterilerimizin hayatına bir adım daha yerleştirmiş olduk.

Bununla beraber kişisel olarak son yıllarda gördüğüm en keyifli reklamlardan bir tanesi ile de ürün müşterilerimizin beğenisine 2018 yılı içerisinde sunduk;

Buzdolabınızın kapısını kişiselleştirmek mi? O da nedir?

Bu sefer bulmaca değil, zihninize bir kurt düşürmek istiyorum. “Buzdolabınızı değiştirmeden buzdolabınızı değiştirebilirsiniz!” desem, ne düşünürsünüz? Çok mu karmaşık oldu :)

Vario Style” serisi ile beraber buzdolabınızı kapısını kişiselleştirebilir, modunuz, yeni mutfağınız tasarımı gibi faktörlerle renklendirebilirsiniz. Ne demek mi istiyorum?

Şu videoyu izlemenizde fayda var.Bir mühendis olarak insanın günlük hayatına dokunabilmek, onların hayatlarını kolaylaştırmak, bunun bir parçası olabilmek bana ne kadar mutluluk veriyor tahmin edemezsiniz…

2018 çok harektli bir o kadar da verimli geçti. 2019’un daha da güzel geçeceğine inanıyorum. Her ne kadar hayatta iniş çıkışlar olsa da önemli olan belirli bir mutluluk seviyesinin üzerinde kalmak. (Geçen yıl yazdığım mutluluk haritasını tekrar okumanızda yarar var)

Hepinize sağlık, mutluluk, inovasyon dolu bir yıl dilerim.

Mustafa Onay 
BSH Soğutucu Geliştirme Merkezinde PACT KoordinatörüYazdır
Makaleyi arkadaşlarınızla paylaşmak için mail adresi giriniz.
E-mail*
 
Makaleye puan verin ve yorum yapın (En fazla 300 kar.)
Yorumunuz moderatör onayından sonra yayınlanacaktır.
Ad Soyad *
E-mail *
Web Sitesi
300
ABONE OL RSS RSS E-Posta E-POSTA
BLOGERLARIMIZ (Alfabetik sıra)
İSTATİSTİK
2311 gündür yayında olan
BSH Blog'da
41 BSH Blogger'ı
114 makale yazdı,
6.483.697
kez okundu,
250 yorum aldı
Son Makaleler
10.01.2019 Hayatı kolaylaştırmanı ...
08.01.2019 Generation BSH bu yıl ...
11.12.2018 İnovasyonunuzu iletişi ...
11.12.2018 Gelecek, Kodlayanlara ...
Son Yorumlar
İş ve özel yaşama ait çok güzel yorumlar ve tespitler yapmış benim azimli ve çalışkan biricik kardeşim.Ben de bundan ...
Merhaba Sous vide poşetlerine ve vakumlama makinesine nereden ulasabiliriz
Etiketler
Teknoloji
Norbert Klein
İnovasyon
Siemens
Enerji verimliliği
Generation BSH
Çerkezköy
Profilo
BSH
Bosch
İnsan Kaynakları
Gelecek
Gaggenau
A+++
Kariyer
Sürdürülebilirlik
İletişim
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51 34771 Ümraniye, İstanbul – Türkiye
 
Telefon : +90 (216) 528 90 00
Fax :    +90 (216) 528 99 99
E-Mail :kurumsal.iletisim@bshg.com
Internet : https://www.bsh-group.com.tr
yüklenme süresi : sn.