image
Tuba Tuncer
BSH Hausgeräte GmbH Corporate Brand Regional, Tactical and OEM Brands Category Management
  • Toplam Makale
    11
  • Toplam Okunma Sayısı
    540846
  • Toplam Yapılan Yorum
    5
Neden Blog yazıyor?
Management Trainee olarak BSH'de calışmaya başlamak ve bugüne kadar üç farklı ülkede BSH kültürünü yakından tanıma fırsatı bulmak, bu deneyimlerimi okuyucularla paylaşmak için yazıyorum.
Biyografi

Istanbul Özel Alman Lisesi’nden mezun olduktan sonra öğrenimime Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg’de (Almanya) Siyaset Bilimi ve Ekonomi alanlarında devam ettim.

Lisans programımın üçüncü yılında Erasmus bursu alarak bir sene süresince University of Sussex, Brighton’da (İngiltere) bulundum.

Enerji Politikası ve Enerji Ekonomisi alanlarında yüksek lisans tezlerimi yine Heidelberg Üniversitesi’nde tamamladim. 2011’de Controlling Management Trainee olarak işe başladım.

12 aylık programımda, 9 ay Münih’te (Almanya) sırasıyla Merkez Controlling, Küçük Ev Aletleri Ürün Divizyonu Controlling ve Çamaşır Ürün Divizyonu Controlling bölümlerinde ve 3 ay ise Lodz ‘da (Polonya) Bulaşık Makinesi Fabrikası Controlling bölümünde görev aldım.

Temmuz 2012’den beri görevimi Çerkezköy’deki BSH Küçük Ev Aletleri Fabrikası Controller’I olarak sürdürüyorum.

Temmuz 2012’den Mayıs 2013’e kadar Çerkezköy’deki BSH Küçük Ev Aletleri Fabrikası Controller’I olarak çalıştım. Şimdi ise, Controlling’in bana kattığı sayısal verileri analiz etme ve yorumlama yetilerimi kullanabileceğim “Satış Kanalları Analiz ve Geliştirme” pozisyonuna geçiyorum. Yeni pozisyonumda, bugüne kadar üretim kısmını tanıdığım şirketimin, iç ve dış pazarlardaki konumunu en etkili satış kanalımız olan bayiler yardımıyla yakından takip etme fırsatı bulacağım.

Media cart Bizimle iletişime geçin Yukarı çıkın