Taner İnci
Siemens Marmara Bölge Md. Satış Alan Yöneticisi
  • Toplam Makale
    9
  • Toplam Okunma Sayısı
    190565
  • Toplam Yapılan Yorum
    4
Neden Blog yazıyor?

Özellikle satış hayatı başta olmak üzere kendi bakış açımı ve düşüncelerimi paylaşmak için yazı yazıyorum.  Bir telefon ya da bir sohbet ile ancak sınırlı sayı da kişiye ulaşabilirsiniz.  Kitlelere ulaşma fırsatını yakaladığım için ise son derece mutluyum. Yazı yazmak ve daha iyisini yazmak için kendimi geliştirme sorumluluğunu da sürekli hissederek bu yolculuğa çıktığımı düşünüyorum.

Yazılarımın keyifle okunmasını dilerim.

Biyografi

27.02.1982 tarihinde İstanbul’ da doğdum. 2004 yılında Sakarya Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Üniversiteden mezun olduktan sonra iş hayatına başlayıp 1 yıl Ali Bey Müesseseleri şirketinde beyaz eşya departmanında Satın Alma Uzmanı olarak  çalıştım. Buradan 2006 senesinde ise BSH Ev Aletleri San ve Tic A.Ş. Siemens markasında Satış Temsilcisi olarak işe başladım. Siemens’ te İstanbul ve Marmara Bölgesinde 5 yıl  süre ile Satış Temsilcisi olarak görev yaptıktan sonra 2011 yılında Satış Alan Yöneticisi oldum. ‘Firma ve Müşteriler Açısından Satış Stratejileri’ isimli bitirme tezimi tamamlayarak, 2013 yılı eylül ayında  Okan Üniversitesi Satış ve Pazarlama Bölümü Yüksek Lisans Programını bitirdim. Halen Siemens Marmara Bölge Müdürlüğü’nde Satış Alan Yöneticisi pozisyonunda çalışma hayatıma devam etmekteyim.

Evliyim ve 2 çocuk babasıyım. 6 yaşında Zeynep Mina isimli bir kızım ve Kasım 2013 doğumlu Ali Emre isimli bir oğlum var.  

Media cart Bizimle iletişime geçin Yukarı çıkın