image
Mustafa Çelenk
Siemens Bayi Satış Yönetmeni
  • Toplam Makale
    3
  • Toplam Okunma Sayısı
    9802
  • Toplam Yapılan Yorum
    8
Neden Blog yazıyor?
İnovasyon, teknoloji ve dijitalleşme alanlarıyla ilgileniyor, güncel teknolojik gelişmelerin endüstri ile olan ilişkisini takip ediyorum. Dünyamızı güzelleştirecek yegane mottonun ‘’karşılıksız paylaşma‘’ olduğu inancıyla, proje stajyerliğimden bu yana BSH Kurumsal Blogda yazıyorum, çünkü “söz uçar, yazı kalır”…
Biyografi
1992 yılında Adana’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi de orada tamamladım. Üniversite eğitimimim için bence Türkiye’nin en yaşanılabilir şehirlerinden biri olan Güzel İzmir’e gittim. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümüne başladım. 2015 yılında Generation BSH Programı sayesinde BSH Ailesine katıldım.

Okulumdan mezun olmam ile birlikte 2016 yılında Siemens Bayi Satış Yönetmeni olarak profesyonel hayata başladım. İstanbul’da Siemens Bayi Satış Yönetmeni olarak kariyerime devam ediyorum.

Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesinde MBA programında yüksek lisans tez aşamasındayım. Basketbol oynamayı ve izlemeyi çok seviyor, düzenli olarak teknoloji ve inovasyon konulu yazıları takip ediyorum.

E-Mail : mustafa.celenk@bshg.com
Facebook : facebook.com/mustafacelenkk
Twitter : twitter.com/mustafacelenkk
Linkedin : tr.linkedin.com/in/celenkmustafa
Media cart Bizimle iletişime geçin Yukarı çıkın